Statybos darbai

Atliekame statybos darbus nuo idėjos iki “raktų pridavimo”. Statybos pradedamos nuo statybvietės paruošimo ir ašių nužymėjimo. Priklausomai nuo pastato konstrukcijos (karkasinis ar mūrinis namas) liejami pamatai. Pamatai gali būti: gręžtiniai, poliniai ir juostiniai.

Karkasiniams pastatams dėl jų lengvos konstrukcijos dažniausiai pasirenkami gręžtiniai pamatai. Išliejus pamatus, surenkame karkasą, stogo konstrukciją, dangą ir kitus priedus. Atliekame namo bei stogo konstrukcijų šiltinimo darbus. Kadangi medieną gali paveikti drėgmė ir šaltis, sumontavus karkasą būtina sudėti langus ir lauko duris, atlikti lauko apdailą. Klientui pageidaujant atliekame ir vidaus apdailą.

Mūriniams namams pamatai pasirenkami priklausomai nuo to ar name bus rūsys, grunto savybių, namo svorio ir norimo statybų greičio. Išlieti pamatai turi būti apšildomi iš visų pusių. Toliau išvedžiojame kanalizaciją, vandentiekį, sudedame polistirolą ir plėvelę, jei name bus grindinis šildymas – išvedžiojame šildomų grindų vamzdelius ir galiausiai užbetonuojame. Toliau mūrijame sienas, uždengiame stogą. Klientui pageidaujant, pastačius namo „dėžutę“ atliekame fasado šiltinimo ir apdailos darbus, sudedame langus, duris, sutvarkome gerbūvį. Statome ne tik individualius namus, bet ir įvairius karkasinius pastatus: stogines, ūkinius pastatus, pirtis bei medinius namelius.